Elita ka për t’iu thënë diçka atyre që paragjykuan për emrin e Botës (FOTO)

By

Pak javë më parë, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë sërish prindër.

Ata mirëpritën një vajzë të cilës ia lanë emrin Bota.

Ky emër, u paragjykua shumë në rrjete sociale dhe pikërisht për ata që folën, prezantuesja ka diçka për t’iu thënë.

Lexoni më poshtë përgjigjen e saj pasi dikush e pyeti rreth kësaj çështjeje në instastory./Prive.al

Artikuj të ngjashëm