Mozzik e konfirmon lidhjen e re

By

Pas ndarjes me Loredanën, Mozzik ka konfirmuar lidhjen e re.

Atij iu deshën plot 11 muaj që ta mbante sekret, megjithatë sot reperi e pranoi publikisht.

Artisti tha se nuk është më një beqar pasi ka nisur romancë tash e 11 muaj dhe tha se e do atë.

Mozzik nuk tregoi kush është vajza që ia mori zemrën, por sipas fotos me lajmin e ri, duket i lumtur.

Ndryshe, reperi dhe ish gruaja e tij Loredana kanë bashkë vajzën e cila quhet Hana.

Urime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm