Motrat Mustafa me projektin e ri kushtuar të gjitha grave

By

Motrat Mustafa sapo lansuan projektin e tyre më të ri.

Kënga e re quhet “Shoqja si motër” e cila feston bukurinë dhe rëndësinë e gruas.

Projektin e ri mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm