Armina Mevlani takohet me një personalitet shumë të njohur (FOTO)

By

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani, po qëndron në Francë.

Ajo ishte e pranishme në Festivalin e Filmit në Kanë, ku edhe u takua me personalitete të njohura botërore.

Mevlani hyri në Instagram për të postuar fotografi krah Chiara Ferragni – një grua biznesmene e modës, me të cilën ka kaluar disa orë bashkë.

“Me këtë grua të mrekullueshme”, ka shkruar ajo.

Armina shpesh herë merr pjesë në këtë Festival dhe shpesh e viziton Francën për shkak të biznesit të saj në industrinë e modës./Prive.al

View this post on Instagram

With this gorgeous girl @chiaraferragni

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Artikuj të ngjashëm