Kjo është përfundimisht moderatorja që do ta drejtojë Big Brother VIP (VIDEO)

By

Big Brother po rikthehet por kësaj radhe me të famshëm.

Prezantuesja që do ta drejtojë është përfundimisht Arbana Osmani dhe këtë e ka konfimuar tashmë Prive.

Më poshtë gjeni detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm