Elinel së shpejti baba?!

By

Kjo është plotësisht e vërtetë!

Reperi Elinel së shpejti pritet të bëhet baba. Ai tash e disa vite është në lidhje dashurie me Klementina Arifin e cila është në muajin e 6-të të shtatzanisë.

Gjinia e fëmiut ende mbetet e panjohur derisa Prive mëson se çifti tash e tre muaj kanë filluar të bashkëjetojnë.

Se cfarë presin Klementina dhe Graniti vajzë apo djalë ju tregojmë në edicionet e ardhshme. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm