“Mos mendo që veç Shqipja ta ka inatin”, Ylli paralajmëron Vesën

By

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Ylli dhe Vesa kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrin.

E gjatë bisedës, Ylli ka pasur një paralajmërim për Vesën, përcjell Klankosova.tv.

“Mos mendo që veç Shqipja ta ka inatin, duhet me i hap sytë”, është shprehur Ylli.

Artikuj të ngjashëm