Beart Rexhepi tërhoqi edhe vëmendjen e emisioneve të dashurisë më të famshme në botë

By

Një nga më të diskutuarit e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, padyshim ishte Beart Rexhepi. I adhuruar për fizikun dhe sjelljen e tij brenda formatit, ai mbeti në radarin e ndjekësve të tij.

Por pak kohë para “Për’puthen”, ai ishte nje perzonash i njohur edhe në rrjetin TikTok ku gjatë karantinës vazhdimisht publikonte video.

Në media u raportua se ai ishte ftuar dhe nga emisione të huaja që të merrte pjesë. Këtë e konfirmoi edhe për Prive, në intervistën e re ekskluzive.

Ai tha se disa nga emisionet që e kishin kontaktuar ishin “Love Island” dhe “Too Hot to Handle”, që janë edhe më të ndjekurit në Mbretërinë e Bashkuar dhe në botë.

Ndiqni rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm