Mos humbisni performancën e Dafinës nga karantina e saj

By

Sigurisht që të gjithë po karantinohen si pasojë e përhapjes së pandemisë.

Një gjë të tillë po bën edhe këngëtarja Dafina Zeqiri në Prishtinë.

Të shumta kanë qenë postimet në llogarinë e saj në Instagram për rëndësinë e karantinimit dhe se si ajo po shfrytëzon këtë kohë për artin e saj.

Po punon në projekte të reja dhe po punon edhe në albumin e ri.

Së fundmi ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një video teksa performon live në karantinë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

Quarantine……

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm