Bora Zemani dhe Xhensila Myrtezaj kanë një fustan të njëjtë në gardërobën e tyre

By

Nuk ndodh rrallë që fytyrat publike të bëjnë xing me veshje.

Së fundmi ndodhi me Bora Zemanin dhe Xhensila Myrtezaj.

Në postimet e fundit të Borës në llogarinë e saj në Instagram, ajo u shfaq me një fustan të shkurtër rozë të punuar nga Ola Gjoka.

Fustani na u dok shumë i njohur sepse një vit më parë e kishte veshur Xhensila në ditëlindjen e dytë të vajzës së saj.

Është e sigurt të thuhet që të dyja duken të mahnitshme në fustanin rozë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm