Linda Halimi gjatë këtij muaji rikthehet me klip (Video)

By

Pas disa viteve pushim këngëtarja Linda Halimi u kthye në skenë në festivalin e muzikës në televizionin shqiptar.

Ky rikthimin e radhiti në vendin e tretë të Festivalit të Këngës e ndërsa tani do të lançoj edhe klipin e saj.

Ky projekt mban emrin ‘Cold and War’  dhe si produkt muzikor është realizuar në vitin 2013 ndërsa tani  ka marrë vulën edhe me videoklip dhe do të lançohet gjatë këtij muaji./Prive.al

Artikuj të ngjashëm