Blero emocionon me fjalët në ditëlindjen e nënës (FOTO)

By

Sot është një ditë e veçantë për Bleron.

Nëna e tij, feston ditëlindjen dhe këtë e ka bërë të ditur vet artisti përmes rrjeteve sociale ku postoi një fotografi bashkë me të.

Blero e uroi atë me fjalët më të bukura.

“Urime ditlindja nana ime e dashtun❤️. Te gjitha urimet qe i deshiron ti per mua, une lutme edhe ti ti kesh 100 her ma shume”, ka shkruar këngëtari.

Nëse nuk e dini, Blero martohet këtë vit me të fejuarën e tij Afronën./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bv6aknoF5OJ/

Artikuj të ngjashëm