Këto janë “5 datat” që veçon Mihrije Braha (VIDEO)

By

Në “5 datat” të premten që kaloi, ishte këngëtarja e njohur shqiptare, Mihrije Braha.

Ajo foli për shumë gjëra të cilat nuk i keni ditur.

Si I shpëtoi burgut dhe për çfare arsye u dënua?

Shumëçka kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm