Si i shpëtoi Tayna izolimit në qendrën studentore?

By

Gjatë ditës së sotme, shteti i Kosovës ka izoluar disa persona në qendrën studentore në Prishtinë, pasi të gjithë ishin kthyer nga Stambolli.

Në mesin e këtyre personave, është edhe Rinor Hykolli (menaxheri i Taynës) dhe Robert Berisha, të cilët qëndruan disa ditë në Amerikë për shkak të një koncerti atje.

Por, pse Tayna nuk ishte me ta dhe si i shpëtoi ajo izolimit.

Në fakt, reperja shqiptare ishte kthyer një ditë më parë dhe jo nga stambolli prandaj ajo gjendet në shtëpinë e saj në Prizren.

Këtë e ka bërë të ditur edhe vet ajo përmes postimeve në instastory por edhe Roberti i cili foli për Prive dhe ku thotë se Tayna shpëtoi nga ky izolim.

Ndiqeni më poshtë videon teksa Roberti flet për Prive.

Artikuj të ngjashëm