Pamje nga videoklipi i Brunos në bashkëpunim me Cozman dhe Onatin (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, i gjithë ekipi i Threedots publikuan një fotografi në rrjete sociale në të cilën shkruante “Servile”, duke mos zbuluar asgjë më tepër.

Njësoj bën edhe disa prej çunave të Babastars.

E gjithë kjo ka të bëjë me këngën e re të Brunos në bashkëpunim me Cozman dhe Onat.

Tashmë në profilet e artistëve është publikuar edhe një trailer i klipit i cili pritet të publikohet gjatë ditëvë në vazhdim.

Poashtu, Prive dje raportoi se klipi i Florit me Getin i cili është xhiruar jashtë trojeve shqiptare është finalizuar dhe pritet të lëshohet së shpejti./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BiucFPtBkiH/

Artikuj të ngjashëm