Mos Elvana sapo na zbuloi diçka nga projekti i ri?

By

Kushdo që e ndjek Elvana Gjatën në rrjete sociale e di që postimet me foto të reja dhe përshkrimet përbëjnë sinjal për diçka të re.

Me kode, shpesh këngëtarja paralajmëron projekte të reja, siç bëri me ‘Forever is Over’ e ‘Off Guard’.

Sonte, këngëtarja ka postuar një fotografi nën mbishkrimin: ‘Ku vajti? Dashuria?’

Të jetë duke paralajmëruar këngë të re në shqip? Mbetet ta shohim… /Prive.al

Ku vajti?? Dashuria..???

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm