Ledri, babait të tij: “Je babai më i mirë që dikush mund të dëshirojë”

By

Sot, Agron Vula babai i reperit Ledri, po feston ditëlindjen e tij.

Ndonëse reperi nuk është afër babait të tij të festojnë bashkë, ai i dedikoi fjalë të bukura në llogarinë e tij në Instagram.

“Urime ditëlindja BAB. Mendoj për ty në këtë ditë speciale për ty dhe të dërgoj urime! Je babai më i mirë që dikush mund të dëshirojë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm