Blero dhe Tara janë gati për festat e fundvitit

By

Një vit i mbushur me suksese në planin profesional duket se i ka lënë Bleros hapësirë t’i përkushtohet edhe më shumë vajzës së tij, Tarës.

Pas festimeve në Nëntor, babë e bijë tani kanë vendosur të nisin atmosferën e festave të fundvitit.

Në një imazh të postuar nga këngëtari në profilin e tij në Instagram, ata shihen teksa dekorojnë bredhin.

‘Babi dhe Tara janë gati për vitin e ri. Bredhi është gati, dekorimi i Tarës’ – ka shkruar ai. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm