Morri vëmendjen me bikini super të vogla, reagon edhe nëna e Rita Orës

By

Tani është bërë e zakonshme, kur Rita Ora shkon në pushime dhe vesh bikini, ajo sigurohet që ato të jenë masë më e vogël.

Rita Ora edhe njëherë ka veshur bikine që zbulojnë shumë gjoksin e saj. Ylli i muzikës pop duket se gjithmonë zgjedhë bikine që janë shumë më të vogla se sa gjoksi i saj.

rita ora too small bikini instagramrita ora too small bikini instagram

U përfol shumë në media rozë, se cila është arsyeja pse këngëtarja preferon bikini që janë më të vogla dhe jo shumë mbuluese.

E së fundmi edhe nëna e saj, psikiatre e cila është tejet aktive në rrjete sociale, Vera Ora reagoi sa i përket zgjedhjeve të vajzës së saj. Në një postim në Instastory ajo postoi një foto të Ritës në bikini ku shkruan:

“ Rita Ora dukesh mrekullueshëm, thjesht herën tjetër më lejo dhe mua të shkojmë bashkë për shopping të bikinive, që të sigurohem se po e merr masën e duhur.” / Prive.al

Artikuj të ngjashëm