Një histori prekëse! Adrola Dushi tregon momentin me të birin që e bëri të qajë

By

Modelja Adrola Dushi, ndonëse vetëm 25-së vjeçare, është nënë e një djali katër vjeçar me emrin Troi.

Dushi e cila për momentin me Troin jeton në Amerikë, muaj më parë kishte rrëfyer për Prive se si një moment me të birin e kishte bërë të qante.

Në intervistën “10-të gjëra që s’i keni ditur për…”, ajo tregon se si djali i saj Troi, është miku më i mirë që ka në jetë.

“Unë kam një mik shumë të shtrenjtë në jetën time dhe ai është djali im Troi. Ai e ndjen çdo gjë që ka të bëjë me mua. Troi ishte në kopsht dhe i japin një lule të vogël e një buzëqeshje që ia vizatojnë në dorë dhe shkon shumë i lumtur në shtëpi dhe i thotë gjyshes së tij: o nëna shiko çfarë mora sot në kopsht!”

“Më pas Troi  ka thënë  po sikur mami të merrte një buzëqeshje të madhe e një lule, do isha shumë i lumtur për mamin. Kam qarë kur ma kanë treguar këtë histori. Jam ndjerë shumë keq sepse ai mendon për lumturinë time, e unë nganjëherë harroj lumturinë time. Jam e bekuar që e kam”, ka thënë Adrola, e cila u emocionua edhe gjatë momentit kur e rrëfen historinë për Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm