Morenës i ndodhi e papritura në një pishinë (VIDEO)

By

Morena Taraku ka nisur pushimet qysh moti.

Këngëtarja/modelja më së shumti shihet në vende bregdetare dhe pishina, por së fundmi, pikërisht në një pishinë i ndodhi diçka e papritur.

Morena postoi një video ku shihet në një ‘gomë’ nga e cila ka rënë më pas.

‘Dështim’ shkroi ajo në videon qesharake./Prive.al

View this post on Instagram

Failed 😂 Tag your crazy friend 🤮

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Artikuj të ngjashëm