Nga çka hoqi dorë Doruntina për t’u bërë Tayna?

By

Reperja më e kërkuara gjatë viteve të fundit në trojet shqiptare dhe jashtë tyre, ka rrëfyer shumë gjëra rreth vetes dhe muzikës, në një intervistë para ca muajsh për Prive.

Ajo tregoi nga çka hoqi dorë për t’u bërë kjo që është, a mbanë inate, foli për këngën e re e cila do të publikohet shumë shpejtë dhe rreth Sony Music.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm