Morena Taraku kapet me ndjekësit për nënë e saj të ndjerë: I quan idiotë!

By

Këngëtarja Morena Taraku, ka marrë komente të ndryshme në Instagram, lidhur me një video që e ka publikuar të mërkurën në mbrëmje ku shfaqet duke u kujdesur për babanë e saj, Selami Tarakun.

Ndonëse këngëtarja shpesh e ka përmendur se nënën e ka të ndjerë, ata i kanë komentuar duke i kërkuar ta publikojë nënën e saj e jo vetëm babain.

Këto komente duket ta kenë prekur Morenën e cila ka publikuar më pas fotografinë e mamasë, e po ashtu edhe mesazhet që i kanë ardhur në adresë, duke shtuar se ata s’dijnë që të bëjnë pyetje dhe madje i quan edhe “idiotë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm