Scarlet Johansson fejohet dhe unaza e saj ka çmimin marramendës (më shumë se që mund të fitosh gjatë jetës)

By

Në botën e çifteve të Hollywood’it, Scarlett Johanssn dhe Colin Jost (i fejuari i saj), mundohen që t’i mbajnë gjërat shumë private, por është shumë e vështirë të mos e vëresh unazën e fejesës së aktores e cila literalisht kushton sa një shtëpi, apo edhe më shumë!

Scarlet e cila u paraqit publikisht në premierën e filmit Black Widow, dhe unaza e saj e fejesës menjëherë mori vëmendjen e fansave.

2019 Comic-Con International - Marvel Studios Panel

Unaza e arit e cila për nga ngjyra shkon në të kaftë të hapur, është një unazë me diamante prej 11 karatesh dhe kushton rreth 400 mijë dollarë, ndërsa sipas ekspertëve një unazë e shtrenjtë diamanti prej 2.4 karatësh është mjaftueshëm, ndërsa kjo prej 11 karatësh është super-super unazë e shtrenjtë!

Dyshja kishin konfirmuar lidhjen e tyre romantike në fund të vitit 2017-të, ndërsa ata po shkojnë drejt altarit bashkë…

2019 Comic-Con International - Marvel Studios Panel

Artikuj të ngjashëm