Monika zbulon gjininë e bebes së Einxhel e Dagz?

By

Monika Lubonja ka folur pas bërjes publik të lajmit që Einxhel është në pritje të ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbër Gumnishta (@dj_dagz)

Ajo ka ndarë video brenda shtëpisë kur i thoshte Einxhelit se me Dagzin do t’i dalë një fëmijë shunë i bukur.

“Eh e para që ta thashë për bebin, s’kishte nevojë për mbushje mendje. I kisha shumë të qarta gjërat për ty. Kaq kisha tani për tani. Më vonë do të vi të të marr nuse nga ana e Dagz. Do jem krushke nga Prishtina” – ka deklaruar ajo.

Në një postim të dytë ajo ka folur për gjininë e bebes.

“Dhe jam e bindur që po vjen princesha juaj por edhe e jona” – ka deklaruar Monika duke aluduar në vajzë.

Parandjenjë apo informacion? Do e dëshmojë koha a do jetë sërish e saktë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm