Ja si e befasoi Tara Bleron!

By

Ajo sapo e ka përfunduar klasën e parë, dhe tanië shtë e rrjedhshme në shkrim e lexim.

Tara, vajza e vetme e këngëtarit Blerim Muharremi i ka shkruar një letër babait të saj ku i shprehë dashurinë.

Vogëlushja që tashmë ka bërë famë në saje të emrave të famshëm të prindërve të vet, ka filluar të shkruajë, ndërsa Blero nuk mund ta fshehë ekzaltimin.

“Babi të dua shumë”, janë fjalët që Tara ka thurur për të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm