Nuk do ta besoni numrin e tatuazheve që Brooklyn Beckham ka për gruan e tij

By

Ai u martua me socialisten Nicola Peltz në një ceremoni luksoze në Palm Beach më 9 prill.

Dhe Brooklyn Beckham, 23 vjeç, ka zbuluar se 70 nga 100 tatuazhet e tij janë për nder të nuses së tij të re.

Djali i David dhe Victoria Beckham e bëri zbulimin pas shtimit të tatuazhit të tij të fundit që thjesht shkruhet ‘i martuar’ në anën e dorës.

Brooklyn pranoi se Nicola ‘gjithmonë qan’ kur e befason me një bojë të re.

Ai tha për USA Today “Unë disi isha sikur, “Oh, ne jemi të martuar, pse jo? Nuk ishte një gjë për të cilën mendoja për muaj të tërë. Jam martuar pesë muaj më parë, pse jo?’.

View this post on Instagram

A post shared by @brooklynpeltzbeckham

Ai gjithashtu bëri tatuazh betimet e tij të dasmës në fillim të vitit, ku shkruhej:

“Kam pritur me padurim këtë ditë për kaq shumë kohë, sepse sot është dita kur do të martohem me ty, vogëlushja ime e përjetshme, dashuria ime dhe shoqja ime më e mirë, Nicola – sot ti bëhesh partneri im, gjysma ime tjetër – dhe familja ime. dhe për shkak të kësaj unë jam njeriu më me fat në botë që mund të kaloj pjesën tjetër të jetës sime me ju.

“Unë premtoj të jem partneri më i mirë, burri dhe burri më i mirë dhe do të kujdesem gjithmonë për ju, për t’ju bërë të qeshni, të ndiheni të sigurt dhe më e rëndësishmja, të dashuroheni”.

Ai përfundoi: “Mezi pres të realizojmë ëndrrat tona së bashku dhe të kemi shumë bebe dhe të jem i juaji përgjithmonë, sepse jeni përgjithmonë të miat”. 

 

Artikuj të ngjashëm