Monika Salihu dhe Remzie Osmani sërish në bashkëpunim, rikrijojnë këngën “Shko”

By

Pak ditë më parë, Monika dhe Remzie publikuan bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga titullohej “Qika e Nanës vet” e cila u shoqërua edhe me videoklip.

Por, kjo nuk është e gjitha nga dyshja artistike meqenëse ato kanë gati edhe një tjetër projekt.

Kënga “Shko” vjen si rikrijim nga dy artistet në një bashkëpunim. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika (@monikasaalihu)

Artikuj të ngjashëm