Momenti kur Xhensila dhe Besi thonë ‘DUA’, ata edhe zyrtarisht TË MARTUAR (VIDEO)

By

Edhe një mbrëmje ka mbledhur bashkë artistë e fytyra të njohura publike.

Një çift i famshëm po lidh martesë, ndërsa dasma do mbahet mend gjatë. Mes një numër të madh të ftuarish, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, dhanë betimet e tyre për njëri tjetrin.

Pas një hyrjeje madhështore, ata të dy janë pozicionuar pranë altarit dhe kanë dhënë betimet për njëri tjetrin dhe kanë hyrë në martesë, duke thënë fjalët magjike e të dëgjuara pafundësisht: “PO DUA”.

Përderisa nata para i pret ata të dy të përjetojnë momente të paharrueshme ndonjëherë, na mbetet t’iu urojmë fat, lumturi e shëndet për jetën që i pret. /Prive.al

Momenti kur Xhensila thotë “DUA” @xhensilamyrtezaj Gëzuar për çiftin ♥

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm