Në prag të finales së Kënga Magjike, Samanta merr një dhuratë të veçantë!

By

‘Humbur’ është projekti i fundit i Samanta Karavellës me të cilën po merr pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’ pas 8 vitesh mungesë në këtë event.

Balada e saj ka pushtuar të gjithë dhe aktualisht është ndër më të dëgjuarat e më të klikuarat e festivalit e po ashtu një ndër emrat pretendentë për kupën e fitores.

Ajo që ra në sy përpos këngës, është dhe performanca e saj përkatësisht hëna që është vendosur në skenë.

E pikërisht, në formën e hënës janë dekoruar disa trëndafilë të artë si dhuratë e mbështetje për performancën e së enjtes në Pallatin e Koncerteve.

Por, këto lule nuk janë nga ndonjë i dashur por nga një mikeshë e afërt e Samantës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm