Momenti kur Stresi lagu me ujë vajzat derisa ishin në gjumë

By

Gjatë natës, Stresi ka lagur me ujë Mbresën, Melisën dhe Xhulin.

Videoja e mëposhtme ju sjell momentin qesharak të cilin nuk duhet ta humbisni.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm