Momenti emocionues kur Artani takon fëmijët e tij

By

Surprizat në natën e sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, vështirë se po ndalojnë, pasi që “Vëllai i Madh” duket se ka përgatitur goxha befasi për banorët.

Një befasi e veçantë u realizua sonte për Artanin, i cili në oborrin e shtëpisë së BBVK-së, i ka takuar të tre fëmijët e tij, vajzën dhe dy djemtë.

Artani është shfaqur i emocionuar, ndërsa e ka falënderuar “Vëllain e Madh”, pafund për surprizën.

Artikuj të ngjashëm