Momente romantike, çka i përshpëriti Fifi – Granitit në vesh?

By

Historia mes Fifit dhe Granitit po vazhdon me ngjarje në shtëpinë e “Big Brother”.

Gjatë ditës së sotme janë regjistruar edhe disa momente romantike.

Fifi në prehërin e Granitit i ka kënduar në vesh dhe mes tjerash duke e puthur dhe ledhatuar, i ka kërkuar falje.

Përkundër ndjenjës së dashurisë që të paktën nga ana e Fifit është evidente dhe dëshirës nga jashtë për t’i parë bashkë, çifti s’mund të themi ende që është konsoliduar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm