Efekti i Ibiza-s, Alban Ramosaj zhvesh rrobabanjot në det të hapur

By

Nuk është hera e parë që Albani heq të poshtmet para kamerës. Kohë më parë la pa fjalë të gjithë ata që e ndjekin në Instagram. Uzhvesh lakuriq, kthyer me të pasme nga aparati e me sytë nga hëna.

View this post on Instagram

Michelangelo’s brand new 6” sculpture 😂 (📸 cred: @anadanikollari )

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Këto ditë ai ndodhet në Ibiza të Spanjës duke kaluar pushimet e ëndrrave i shoqëruar nga motra e tij Beatrix Ramosaj, këngëtarja Bleona dhe disa modele të famshme shqiptare.

Në një moment të shkëputur, atë e kapin dhe e gjuajnë ne det nga anija ku po festonin. Në videon që postoi në Instastory Bleona, ai shihet që ka hequr rrobabanjot dhe i valëvit në ajër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm