Moderatorja shqiptare po pret fëmijën e parë: Zbulon vet gjininë e bebes!

By

Moderatorja e njohur Floriana Garo ka bërë të ditur në ‘Wake Up’ se së shpejti do të bëhet mamaja e një vajze.

Në “Wake Up” ajo u shpreh se së shpejti do të kryej edhe ceremoninë e fejesës, për të kaluar më pas në celebrimin në martesë.

Por ndërsa kjo ka qenë surpriza e Florianës për ndjekësit e “Wake Up”, edhe emisioni i ka rezervuar asaj një surprizë, një përshëndetje të drejtpërdrejtë nga linja e telefonit nga vjehrra e saj, Lumturie Ratkoceri.

“E dashur po bëhen 2 vjet që jemi takuar, të falënderoj për gëzimin e lumturinë që solle në familjen tonë. Për ngrohtësinë dhe dashurinë që i jep tim biri”, u shpreh Lumturie Ratkoceri, e cila më pas theksoi se në të ardhmen, do të jetë pikërisht Floriana të cilën e konsideron si vajzën e saj, ajo që do të jetë njeriu më i afërt i djalit të saj. /TopChannel

 

Artikuj të ngjashëm