Albina Kelmendi dhe Gold AG në bashkëpunim dhe këto janë të gjitha detajet

By

Gold AG dhe Albina Kelmendi po vijnë në bashkëpunim për herë të parë.

Dyshja po bashkëpunojnë për këngën e titulluar “Për mu” madje zbuluan pak edhe nga kënga e re dhe videoklipi.

Kënga e re pritet të lansohet me datë 5 tetor në ora 18:00.

Shihni më poshtë postimin e plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm