Modelja shqiptare konfirmon lidhjen me një fotografi shumë intime

By

Kristina Baki është një nga emrat më të ndjekur në Instagram nga audienca shqiptare.

Ndonëse gëzon shumë popullaritet në rrjetet sociale ajo ka vendosur të jetë hermetike rreth jetës private duke mos zbuluar shumë detaje.

Por, ajo u rikthye në qendër të vëmendjes dhe jo pa shkas!

Ajo ka publikuar për herë të parë një foto me partnerin e saj. Kristina ka postuar në Instagram një foto shumë të bukur të shkrepur gjatë pushimeve të tyre.

Modelja nuk e ka zbuluar identitetin e tij, por prej kohësh mediat kanë zbuluar se i dashuri i saj quhet Eros dhe është një person jopublik. /prive.al

Artikuj të ngjashëm