Modelja e njohur fotografohet ‘këmbëzbathur dhe e pastrehë’ teksa gërmon plehra në rrugë

By

Ish-bashkëshortja e yllit të Baywatch, Jeremy Jackson, Loni Willison, është parë duke ecur zbathur dhe duke gërmuar nëpër plehra në rrugët e Los Anxhelosit.

Just a few years ago, Willison - a fitness model - was seen alongside her ex-husband, Baywatch star Jeremy Jackson, going on runs and making red carpet appearances.  The two (pictured in 2011) divorced in 2014

Ish-modelja e njohur, e cila ka qenë e pastrehë për gati gjashtë vjet, u rishfaq në Venecia të martën për herë të parë që kur u pa pranverën e kaluar.

Willison u pa  duke shtyrë një karrocë blerjeje të grumbulluar me sendet e saj ndërsa ndalonte në kazanët e plehrave publike rreth qytetit të plazhit turistik për të kërkuar ushqim.

Former swimsuit model Loni Willison was spotted scavenging for food on the streets of Venice this week

38-vjeçarja, dikur një vajzë në kopertinën e revistave, nuk njihej më teksa endej këmbëzbathur.

Barefoot Willison wandered around the city shoeless and wore a multicolor circle scarf, denim jacket, leggings, a backwards cap, and tied a flannel shirt around her waist

Fotot, të siguruara ekskluzivisht nga DailyMail.com, janë një kontrast i fortë nga jeta dikur magjepsëse e Willison.

Vetëm shtatë vjet më parë, ajo po jetonte ëndrrën e Hollivudit, duke modeluar dhe duke u shfaqur në tapetet e kuq në evente vezulluese së bashku me aktorin televiziv Jeremy Jackson, me të cilin u martua në vitin 2012.

De trabajar como modelo a vivir en la calle: la dura historia de Loni  Willison

Por pas zhvillimit të një varësie nga droga, ajo ka pasur periudha të vështira gjashtë viteve të fundit në Venecia, ku problemi i të pastrehëve ka arritur në një pikë krize vitet e fundit.

Willison u pa në rrugë për herë të parë në dy vjet në tetor 2020, pasi ishte i pastrehë që nga viti 2016.

Ajo thuhet se ka vuajtur nga një varësi ndaj meta kristalit dhe probleme të ndryshme të shëndetit mendor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm