Lajme të reja nga Butrint Imeri (FOTO)

By

“Dream Girl” është projekti i tij i fundit muzikor të cilin e solli bashkë me Nimo – artistin e njohur në Gjermani.

Por, me sa duket Butrint Imeri ka pauzuar mjaft dhe tani është koha të sjellë këngë të reja.

Të paktën kështu ka lënë të kuptohet një postim i tij i fundit në Instagram.

“Këto ditë”, ka shkruar ai poshtë një fotografie të re duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Megjithatë, gjithçka lidhet me muzikën dhe pritet që shumë shpejtë artisti shumë i pëlqyer nga gjinia femërore të publikojë një këngë të re.

View this post on Instagram

Keto dite…

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm