Zogu s’i ndahet Tunës!

By

Shkëlqimin në karrierë dhe majat i arriti me ‘rrahjen’ e famshme të ‘zogut’ të saj. Nuk kishte mbetur asnjë cep i rrjeteve sociale pa postime në lidhje me këtë çështje.

E duket se këngëtarja me nostalgji për atë periudhë ka vendosur që edhe në projektet e radhës zogun mos ta ndaj nga vetja por me një version të modifikuar.

Një unazë në formë të zogut do jetë aksesor përbërës në videoklipin e ri të Tunës por kjo e fundit këtë unazë e ka pasur edhe dje në performancën në Tiranë për Ditën e Verës.

A po mendon Tuna për një tjetër gjetje si kjo e zogut në krijimet e reja muzikore ?! Kjo mbetet të dëshmohet nga koha. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm