Modelja e famshme publikon video se si duket testimi për COVID-19

By

Modelja dhe moderatorja e famshme, Chrissy Teigen është një nga të famshmet më aktive në mediat sociale dhe të martën ajo postoi një video në llogarinë e saj të verifikuar në Tëitter ku shihej teksa ajo po bënte testin për koronavirus.

Teigen shihet duke qeshur, teksa doktori po fut një shtupë të gjatë thellë në hundë, për të marrë mostër për testim.

 

 

Artikuj të ngjashëm