Çka po paralajmëron Cozman me postimin e fundit? (FOTO)

By

Cozman ka njoftuar se së shpejti do ta shohim në bashkëpunim.

Reperi ka bërë një postim në Instagram me anë të cilit zbuloi se kënga do të jetë me Vinz dhe Stealth, të dy reperë shqiptarë që jetojnë në Londër.

Kënga quhet Gango por nuk është bërë e ditur data e publikimit.

Ky është bashkëpunimi i parë i Cozman me këta artistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm