Këngëtari shumë i njohur turk vjen në Prizren, bashkë me të edhe Genc Prelvukaj e Eni Koçi

By

Këngëtari i njohur turk Serdar Ortaç, pritet të vijë të performojë në Prizren.

Image result for serdar ortaç

Ortaç shumë i njohur për publikun turk, do të këndojë për Kosovarët sonte në Prizren në Gold Pool.

Bashkë me këngëtarin nga Turqia, në skenë ngjiten edhe reperi Genc Prelvukaj dhe e dashura e tij, këngëtarja Eni Koçi. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmQypMhnPs2/?taken-by=gencprelvukaj

 

 

Artikuj të ngjashëm