Pas raportimit të Prive – talboidet britanike e konfirmojnë lidhjen e re të Dua Lipës

By

Javën e kaluar, Prive raportoi se Dua Lipa ka nisur një lidhje të re dashurie!

Siç duket, “zogjtë e vegjël” që flasin për Prive, gjithmonë kanë të drejtë!!!!

Dhe përderisa na e tha një mik i afërt i Duas se ajo ka nisur një romancë me Anwar Hadid, vëllain e vogël të Gigi Hadid, nuk vonoi e lajmi u konfirmua edhe nga tabloidet britanike.

 Dua Lipa has been secretly dating model Anwar Hadid, brother of Bella and Gigi

Dua Lipa dhe Anëar Hadidi, shkruajnë The Sun dhe Metro, kanë nisur një lidhje dashurie vetëm tri javë pasi ajo sërish i dha fund lidhjes me modelin e kuzhinierin Isaac Carew.

Anëar është vëllai i vogël i motrave super modele, Bella e Gigi Hadid.

Famous family: The New Rules hitmaker has got close to the brother of Gigi and Bella Hadid while spending time in Los Angeles

The Sun i ka publikuar fotografitë e Dua Lipës, në të cilat ajo duket shumë e afërt me modelin Anëar në Los Angelos, ndërsa takimet e tyre romantike kanë vazhduar edhe në Malibu.

Një burim i këngëtares për The Sun ka thënë: “Dua dhe Isaac kanë shumë hisori bashkë dhe ai gjithmonë do ketë një vend special në zemrën e saj. Por së fundmi ajo ka qenë në Los Angeles dhe ajo a kaluar shumë kohë me Anwar. Dyshja kanë moshë të përafërt dhe për ta, ka qenë një kohë shumë e bukur”.

 

Artikuj të ngjashëm