Mirsa Kerqeli bëhet sërish nënë, kjo është gjinia dhe emri i bebit!

By

Mirsa Kerqeli është bërë sërish nënë.

Këngëtarja është bërë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Ari.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram dhe ndau foton e parë të djalit të porsalindur.

Urime, me jetë të gjatë! Prive.al

Artikuj të ngjashëm