Alketa Vejsiu plan për ta rikthyer këtë program?

By

Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh merr dhe mendimet e ndjekësve të saj. Ditën e sotme, prezantuesja e njohur është shfaqur nostalgjike për “X Factor” dhe në një video të postuar moderatorja shkruan:

“Nostalgjike! Do t’ju pëlqente të rikthehej ‘X Factor?”

Nuk dimë nëse kjo është në planet e projekteve të reja televizive që do të transmetohen së shpejti apo produksioni po përgatitet për vitin e ardhsëhm por dimë që Alketa pas “Dance With Me” do të vijë me dy projekte të tjera: “Në kurthin e Piter Pan 2” dhe “Ferma e të famshmëve”.

Artikuj të ngjashëm