Miriam Cani me fjalë të mëdha për koncertin e Albanit në Prishtinë (VIDEO)

By

Mbrëmë ishte natë magjike në Prishtinë.

Në sallën 1 tetori, u mbajt koncerti madhështor i Alban Skenderajt ‘Hapësira e një ëndrre’.

Pikërisht për këtë koncert dhe për njerëzit e pranishëm, Miriami – gruaja e tij poashtu e pranishme, pati fjalë të mëdha.

Postimin e saj mund ta lexoni më poshtë dhe nëse nuk e dini, Albani dhe Miriami njoftuan mbrëmë se do të bëhen sërish prindër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm