U tha se Ashton Kutcher dhe Mila Kunis po ndahen, ja si reagojnë ata

By

Kohëve të fundit qarkulluan thashetheme se çifti Ashton Kutcher dhe Mila kunis ishin ndarë.

Por a po ndahen me të vërtetë çifti? Jo aspak!

Ashton Kutcher ndau në Instagram një video qesharake me gruan e tij Mila duke hudhur poshtë të gjitha thashethemet për ndarjen e tyre.

“Ka mbaruar mes nesh,” thotë Mila.”Ndihesha sikurse po mbytesha.”

“Ndiheshe se po mbyteshe nga unë?! Ashton përgjigjet. “Isha shumë i tepërt apo jo?”

Mila shton, “Po ashtu i morra dhe fëmijët sepse ti kishe një sekret të errët.”

“Duhet të ketë qenë shumë i errët,” ndërhyn Ashton.

Mila dhe Ashton janë të martuar që nga viti 2015, dhe tashmë janë prindër të dy fëmijëve – Wyatt, 4 vjeçar dhe Dimitri, 2 vjeçar.

Burimi: Justjared.com

 

Artikuj të ngjashëm