Mezi e njohëm Cardi B pa makeup!

By

Cardi B la glamurin në shtëpi për daljet e saj të fundit. Gjatë fundjavës, reperja 26-vjeçare dhe vajza e saj një vjeçare Kulture shkuan në një udhëtim familjar në Disneyland.

Cardi, e cili zakonisht është gjithmonë e veshur dhe full galmur, vendosi të shkonte më e relaksuar në pushim dhe larg grimit të rëndë.

Cardi B no makeup

Në foto, këngëtarja është e veshur me veshje të frymëzuara nga Disney. Ajo është e veshur me një triko Minnie Mouse së bashku me veshët e përputhur me Minnie Mouse, të cilat i ka vënë mbi kapele.

Cardi, e cila sillte së bashku vajzën e saj, dokumentoi udhëtimin e mbushur me kënaqësi në sociale dhe tregoi stilin e Kulture vajzës së saj, e cili përfshinte një xhaketë trëndafili Gucci. “Jeta mamit, më pëlqen shumë! Stiluar nga mamaja” – shkroi ajo në postimin e saj.

Cardi B

Burimi: Hellomagazine.com

Artikuj të ngjashëm