Adelina Berisha paralajmëron projekt të ri muzikor

By

Adelina Berisha do të rikthehet më shpejtë se që keni menduar.

Këngëtarja është në përgatitje të publikimit të këngës së re, e cila do të vie edhe me një videoklip

Përmes një postimi në Instagram, bukuroshja ka ndarë një foto nga prapaskenat e xhirimit të videoklipit duke bërë të ditur kështu se videoklipi dhe kënga e re do të vijnë shumë shpejtë.N

Ju rikujtojmë se projketi i fundit muzikorë i këngëtares ishte bashkëpunimi që ajo bëri verën që lamë pas me Ego të titulluar “Coco”./ Prive.al

Artikuj të ngjashëm